HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanından Kurban Bayramı mesajı

HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanından Kurban Bayramı mesajı

İdrak edilecek olan Kurban Bayramı dolayısıyla tebrik mesajı yayınlayan HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkan Vekili Basri Demir, bayramın neşe ve sevinç içerisinde geçirilmesi gerektiğini söyledi.

Yarın idrak edilecek olan Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımlayan HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkan Vekili Basri Demir, tüm Müslümanların Kurban Bayramı’nı neşe ve sevinç içerisinde geçirmesi gerektiğini ifade ederek, bayramın hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Bayramların neşe ve sevinç içerisinde geçirilmesi gerektiğini söyleyen Demir, “Tabi bayramlar sevinç ve mutluluk günleridir. Biz her ne kadar yaklaşan bu bayram günlerinde çeşitli sıkıntılarla gerek ekonomik gerek siyasi gerek onun dışında birtakım sıkıntılarla karşılaşsak bile dünya Müslümanlarının mazlumiyetleri bir tarafa bırakarak bayramlar, bayram neşesi ve sevinci içerisinde geçirilmesi gerekiyor. Bu vesileyle biz hem Kurban Bayramı’nın hem kutsal topraklarda olup hac ibadetlerini yerine getiren bütün Müslümanların dünya Müslümanlara yapacakları duaların kabulünü yüce Rabbimizden temenni ve niyaz ediyoruz. Tüm İslam âleminin Kurban Bayramını tebrik eder hayırlara vesile olmasını temenni ederim.” dedi. (Urfabasını)    Önceki Sulama kanalında kadın cesedi bulundu
Sonraki Viranşehir'de “Hayat Namazla Güzel” etkinliği

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.