HÜDA PAR Genel Başkanı Yavuz Şanlıurfa'da temaslarda bulundu

HÜDA PAR Genel Başkanı Yavuz Şanlıurfa'da temaslarda bulundu

HÜDA PAR Genel Başkanı Mehmet Yavuz, partisinin Genel İstişare Kurulu Üyesi Nuri Güneş’i tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

HÜDA PAR Genel Başkanı Mehmet Yavuz, Parkinson teşhisi konulan partinin Genel İstişare Üyesi Nuri Güneş’i, tedavi gördüğü Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ziyaret ederek, kendisine ve ailesine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Yavuz, Milletvekili adayları, İlçe Başkanları ve partililerden oluşan kalabalık bir heyetle, Mehmet Akif İnan Hastanesine gelerek, Güneş ailesine geçmiş olsun dilek ve temennisinde bulundu. Yavuz, Güneş’in hastalığı ve son durumu hakkında doktorlarından bilgi aldı.

Yavuz ve beraberindeki heyet, hastanenin Baş Hekim Vekili Dr. İdris Dağ’ı makamında ziyaret ederek hastaneden ayrıldı.

Şanlıurfalılar Yavuz’a yoğun ilgi gösterdi

Hastane bahçesinde hasta yakınları için kurulan kamelyalarda bekleyen vatandaşlara da geçmiş olsun temennisinde bulunan Yavuz, Şanlıurfalılar tarafından yoğu ilgi gördü.

Kendisini TV programında izlediğini ve konuşmalarından etkilendiğini söyleyen bir hasta yakını, Yavuz’a, Kur’an-ı Kerim ve Hadislerden örnekler vererek doğruları söylediği içini teşekkür etti, başarılar diledi. (Urfabasını)


Önceki Genelkurmay Başkanlığından açıklama: 9 PKK'li öldürüldü
Sonraki Siverek'te vinç kazası: 2 yaralı

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.