HÜDA PAR adayları Akçakale’de seçim çalışması yaptı

HÜDA PAR adayları Akçakale’de seçim çalışması yaptı

HÜDA PAR Şanlıurfa milletvekili adayları Lokman Yalçın ile Mustafa Koç, Akçakale’de katıldıkları iftar programında vatandaşlardan destek talebinde bulundu.

HÜDA PAR Şanlıurfa milletvekili adayları Lokman Yalçın ile Mustafa Koç, Akçakale’de seçim çalışması kapsamında iftar programında halkla bir araya geldi. Halk ile bir araya gelen HÜDA PAR adayları, vatandaşlardan destek talebinde bulundular.

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan iftar programında konuşan HÜDA PAR Şanlıurfa milletvekili adayı Lokman Yalçın, Kudüs’te büyük bir zulmün yaşandığına dikkat çekerek, İslam ülkelerinin birlik ve beraberlik içinde hareket etmesi gerektiğini belirtti.

Yalçın, “Anayasa değişikli için 16 Nisan referandumunda parti olarak ortaya koyduğumuz ilkeli duruşumuzu devam ettiriyoruz. HÜDA PAR olarak bugüne kadar olduğu gibi şimdide memleket menfaatini parti menfaatimizin üstünde gördük.” dedi.

79 ilde parti logosuyla 2 ilde ise bağımsız adaylarla seçimlere gireceklerini hatırlatan Yalçın, katılımcılardan destek talebinde bulundu. (İLKHA)


Önceki “Vekillerimizi baronlar değil, kendimiz seçmeliyiz
Sonraki "Ümmet Mavi Marmara şehitleriyle gurur duyuyor”

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.