HÜDA PAR milletvekili adayı Baylan esnafların sorunlarını dinledi

HÜDA PAR milletvekili adayı Baylan esnafların sorunlarını dinledi

HÜDA PAR Şanlıurfa milletvekili adayı Aziz Baylan, esnaf ile bir araya gelip sorun ve sıkıntılarını dinlemeye devam ediyor.

Galeriye gitmek için tıklayın

24 Haziran seçimlerine gidilirken, çalışmalarını aralıksız sürdüren HÜDA PAR, esnaf ile bir araya gelip sorun ve sıkıntılarını dinlemeye devam ediyor.

HÜDA PAR Siverek İlçe Teşkilatı, seçim çalışmalarını hem şehir merkezinde hem kırsalda sürdürüyor.

HÜDA PAR Şanlıurfa Milletvekili Adayı Aziz Baylan, Siverek İlçe Başkanı Abdulrahim Sımak ve partililerle birlikte Gerger Caddesi ve Cudi Paşa Caddesi esnafını ziyaret etti, sorunlarını ve sıkıntılarını dinledi.

Sadece seçim dönemlerinde değil 365 gün sahada olduklarını hatırlatan Milletvekili adayı Baylan, şunları söyledi:

“Türkiye'nin içerisinde bulunduğu ekonomik krizden dolayı esnaf ve toplumun tüm kesimleri zor durumdadır. Dolar ve Euro başını almış gidiyor. Benzin, motorin ve altındaki artış sadece esnaflarımızı değil, toplumun tüm kesimlerini mağdur ediyor. Ülkenin içerisinde bulunduğu bu kötü durumu sadece dış mihraklara bağlamak doğru değildir. İktidar piyasalara hâkim olmalı, kararlı adımlarla piyasada güven ortamı oluşturmalıdır. Diş mihraklara malzeme olacak tavırlardan uzak durmalıdır. Bu amaçla, faize dayalı ekonomik sistemden vazgeçilmeli, devlet kademelerindeki yolsuzluk, rant kokan ihaleler ve haddi hesabı olmayan israflara son verilmelidir. Bu noktada atılacak adımlar, ekonominin düzeltilmesi noktasında iyi niyet göstergesi olacaktır.”  (İLKHA)


Önceki “Göreve dönenler mahrum kaldıkları haklarına kavuşamamaktadırlar"
Sonraki HÜDA PAR iş yerleri yanan pasaj esnaflarını ziyaret etti

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.