Belediyeden göçükle ilgili açıklama

Belediyeden göçükle ilgili açıklama

Şanlıurfa'da bugün yapımı devam eden bir caminin inşaatında meydana gelen ve 6 işçinin yaralandığı göçükle ilgili belediyeden açıklama geldi.

Şanlıurfa’nın merkez Haliliye ilçesinde yapımı devam eden bir caminin inşaatında meydana gelen ve 6 işçinin yaralandığı göçükle ilgili Büyükşehir Belediyesinden bir açıklama geldi.

Açıklamada, “Bugün saat 12.30 sıralarında Bamyasuyu Mahalle’sinde bulunan 11 Nisan Külliyesi'nde yapılan mukavemet testleri ve beton dökümü esnasında kubbe kalıbında bir çökme meydana gelmiştir. Olaydan hemen sonra Büyükşehir Belediyemize ait itfaiye ve AFAD ekiplerince kurtarma çalışmaları başlatılmıştır. Yüklenici firma bünyesinde çalışan işçilerden 6'sı yaralanmıştır. Yaralı işçilerin tedavileri Mehmet Akif İnan ve Eyyübiye Araştırma hastanelerinde yapılmaktadır.” denildi.

Hastanelere kaldırılan yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu ve konuyla ilgili idari soruşturma başlatıldığı ifade edildi. (İLKHA)


Önceki Gazze'de bilanço büyüyor: 52 Filistinli şehit oldu
Sonraki Türkiye'de 3 gün yas ilan edildi

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.