Başarılı meslektaşımız Uğurlu HÜDA PAR’dan aday adayı oldu

Başarılı meslektaşımız Uğurlu HÜDA PAR’dan aday adayı oldu

Gazeteci Abdurrahman Deniz Uğurlu, 24 Haziran'da yapılacak seçimlerde HÜDA PAR’dan Şanlıurfa milletvekilli aday adayı oldu.

27’nci Dönem Milletvekili Genel Seçimi için HÜDA PAR’a başvurular sürüyor. Gazeteci Abdurrahman Deniz Uğurlu, 24 Haziran'da yapılacak seçimlerde HÜDA PAR’dan Şanlıurfa milletvekilli aday adayı oldu.

HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanlığına gelen Uğurlu, başvuru formu ve evraklarını, HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanı Basri Demir’e teslim ederek resmi başvurusunu yaptı.

Başvurusu ile ilgili gazetecilere açıklama yapan Uğurlu, “HÜDA PAR sahip olduğu ilkeler ve değerler üzerine siyaset yapan bir partidir. Siyasetin; inanç, erdem ve ahlak temelinde, dürüst ve ilkeli bir siyasi anlayış ile yapılabileceğini insanlığa gösterir. HÜDA PAR'ın siyasi misyonu ile Türkiye siyasetine yeni bir soluk ve anlayış getireceğine inandığım için aday adayı oldum.” dedi.

HÜDA PAR’a aday adaylığı için başvuruların bugün sona ereceği, Siverek’ten ise biri bayan 5 kişinin aday adaylığı için başvuruda bulunduğu öğrenildi. (İLKHA)


Önceki İl Müftüsü İhsan Açık
Sonraki "Şanlıurfa'da 550 bin Suriyeli yaşıyor"

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.