“Daima halkımızın sesi ve temsilcisi olacağız”

“Daima halkımızın sesi ve temsilcisi olacağız”

HÜDA PAR Batman Merkez İlçe Başkanlığı'na seçilen M. Şerif Durmaz, Mustazaflar Cemiyeti'nin 'hayırlı olsun' ziyaretinde önemli açıklamalarda bulundu. Durmaz, sorunların çözümünün parti programlarının uygulanması neticesinde mümkün olacağını belirtti.

Ekli Dosyayı İndirin

Mustazaflar Cemiyeti Batman Şubesi yöneticilerinden oluşan bir heyet, geçtiğimiz günlerde HÜDA PAR Batman Merkez İlçe Başkanlığı'na seçilen M. Şerif Durmaz’ı ziyaret ederek, ‘hayırlı olsun' temennisinde bulundu.

Ziyarette Mustazaflar Cemiyeti Batman Şubesi yöneticilerini, HÜDA PAR Merkez İlçe Başkanı M. Şerif Durmaz ve partililer karşıladı.

Durmaz’a yeni görevinde başarılar dileyen Mustazaflar Cemiyeti Batman Şube Başkanı Feyzi Aydın, HÜDA PAR'ı yakından takip ettiklerini ve çalışmalarını takdirle karşıladıklarını belirtti. Aydın, “Siyasi çalışmalarda sizin gibi deneyimli genç kardeşlerimizi görmek bizleri sevindiriyor. Halkımızın, birilerinin yanlarında olması ve sıkıntılarını dile getirmesi yönünde bir beklentileri var. İnşallah halkımızın sıkıntılarına, içinde bulundukları gerek ekonomik gerekse de sosyal konularda seslerine ses olacağınıza inanıyoruz.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Durmaz ise “Merkez İlçe 2. Olağan Kongremizi geride bıraktık. Kongremize iştirak eden Sayın Genel Başkanımıza, degerli hemşerilerimize ve ayrıca önceki başkanlık görevini yürüten Ö.Faruk Dursun’a da yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

“Halkımızın sorunlarına çare olacağız”

Halkın yaşadığı sorunlara çözüm bulma ve adaleti tesis etme hedefiyle siyasete girdiklerini aktaran Durmaz, “Elbette siyasi alana; halkımızın sorunlarını çözebilme, sıkıntılarını dinleyebilme adına girdik. İmkânlarımız nispetince Batmanlı halkımızın sorunlarına çare olmaya çalışacağız. Malum olduğu üzere halkımızın çeşitli sorunları vardır. Bizler bu sorunları biliyoruz ve bunların çözümüyle alakalı birimler oluşturmuşuz ve sorunları çözme adına çalışmalar yürütüyoruz.” ifadelerini kullandı. 

“Daima halkımızın sesi ve temsilcisi olacağız”

Her zaman dürüst siyasetle yollarına devam edeceklerini vurgulayan Durmaz, “Partimizin kuruluşundan bugüne bizler şunu söyledik; biz daima halkımızın sesi ve temsilcisi olacağız. Bugüne kadar da bunu yapmaya çalıştık. Dürüst siyaseti gözeterek ilkelerimizden taviz vermeden yolumuza devam ettik.” açıklamasında bulundu. 

“Makamlar geçicidir, hizmete vesile olmalıdır”

“Partimiz, dava partisidir” diyen Durmaz, konuşmasına şöyle devam etti: “Bizler bu makamları geçici görüyoruz. Bu makamlar, daha fazla hizmet etmememize vesile olmalıdır. İnşallah bu görevin hakkını yerine getirmeye ve yüklendiğimiz bu ağır sorumluluğunun hakkını gereği gibi yerine getirmeye gayret edeceğiz. Gerçekten toplumumuzun partimizi tanımaya ihtiyacı var. Parti programımıza aldığımız çözüm önerilerine halkımızın son derece ihtiyacı vardır. Halkımız programımızla tanıştığında bizlerin adaleti ve hakkı istediğimizi görecektir. Gerçek adaletin tesis edilmesinin önündeki engellerin bertaraf edilmesi ve toplumumuzun sorunlarının çözülmesi, parti programımızın uygulanması neticesinde mümkün olacaktır.”


Önceki 'Şanlıurfa Bilim Şenliği' düzenlenecek
Sonraki HÜDA PAR'dan üst geçit çağrısı:

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.